• Ubytování Praha 9 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 9 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 9 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 9 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 9 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 9
Praha 9 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel Arlington *** ***
[ Ubytovanie Praha 9 - Kurta Konráda 22 ] - Praha

Hotel Arlington ***

Hotel Arlington je štvorposchodová budova hotela, ktorá disponuje 24 lôžkovými izbami (niektoré izby majú navyše komfortné pohovku, vďaka ktorej je možné získať ďalšie 2 lôžka), 1 izbou pre invalidov a možnosťou prísteliek. Všetky izby sú vymaľované príjemnými farbami, majú samostatnú kúpeľňu so sprchou a WC,, veľké zrkadlo, vešiak, box na batožinu, skriňa, nočný stolík s lampičkou, písací stôl, stoličky, TV so satelitnými programami, telefón a pripojenie k internetu - WIFI - zadarmo.

ceny od 810,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)
Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,v hoteliObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRezervácia leteniekSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 350,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

Hotel DUO Praha ****
[ Ubytovanie Praha 9 - Teplická 492 ] - Praha

Hotel DUO Praha

Flexibilné kongresové centrum hotela disponuje kongresovou sálou až pre 410 osôb a 10 menšími konferenčnými miestnosťami vybavenými najmodernejšou technikou. Hotel DUO v Prahe služby:. V letných mesiacoch je k dispozícii posedenie na letnej terase alebo v záhrade. Široký výber služieb ponúka hotelové Sportcentrum, kde sa nachádza bowling centrum s 12 dráhami, bazén, sauna, posilňovňa, masáže a kozmetické štúdio. Hotel disponuje vysoko kapacitným parkoviskom až pre 200 áut a 14 autobusov.

ceny od 1 150,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 350Prednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 300,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 400,00 €)ZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Nefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíKancelárie do prenájmu, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Hotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: NIE (cena 20,00 €)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Relax Inn **** ****
[ Ubytovanie Praha 9 - Novovysočanská 25 ] - Praha

Hotel Relax Inn ****

Najlepšie miesto k odpočinku v hoteli Relax Inn v Prahe je využitie relaxačného a rehabilitačného centra. Nebojte sa hýčkať v bazéne a saune. Vďaka špeciálnym masážnym vaniam, jacuzzi a relaxačnej atmosfére, obnovíte energiu a dosiahnete správnej rovnováhy medzi telom a dušou. Ubytovanie v Prahe hotel Relax Inn gastronómia. V reštaurácii hotela Relax Inn v Prahe, nachádzajúca sa v prízemí budovy hotela, sú podávané zatiaľ len raňajky.

ceny od 250,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 15VýťahPranie prádlaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikoviaKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínSprievodcaHotelový transportTaxiÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)

Hostel Kolbenka ***
[ Ubytovanie Praha 9 - Kolbenova 159/5 ] - Praha

Hostel Kolbenka

Najbližšie okolie ponúka veľmi zaujímavé možnosti aktívneho odpočinku a kultúrnych podujatí. Nevšedný nákupné zážitok ponúka Obchodné centrum Čierny most či TESCO Letňany. V okolí hosteli môžete navštíviť vnútorný bazén, fitcentrum, biliard, golfové ihrisko, tenisové kurty, squash, kolkovou dráhu. Využiť môžete neďalekej Bobové dráhy otvorené počas celého roka. V okolí Hostelu Kolbenka v Prahe nájdete bohaté kultúrne i športové vyžitie po celý rok.

ceny od 234,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 40Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 350 metrov)TuristikaLacné ubytovanie

Hotel Jasmín ***
[ Ubytovanie Praha 9 - Skloněná 515 ] - Praha

Hotel Jasmín

Tourist hotel Jasmin v pokojnom prostredí Prahy 9 je 15 minút jazdy autom od historického centra mesta. Príjemné pokojné ubytovanie ponúka štandardné tourist hotel, ktorý sa nachádza len 20 minút od historickej časti Prahy. Komfortné izby, ľahká dostupnosť mestskej hromadnej dopravy, príjemný a ochotný personál, hotel zaručuje príjemný pobyt prítomný. V oblasti recepcie a predaj memorabílie je k dispozícii. Pre hostí sú k dispozícii parkovacie miesta.


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

Informačná službaDomáci maznáčikoviaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIETuristika, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA